Hľadáte riešenia?

Klientom viem pomôcť:

 • s tvorbou rezerv a ich správnym nastavením (sporenie, investovanie)
 • so životným poistením – optimalizácia poistenia komplexne = šetrí financie
 • s neživotným poistením – poistenie nehnuteľností, automobilov, zodpovednosti a iných typov neživotného poistenia
 • s riešením financovania bývania – kúpa, výstavba, rekonštrukcia, iné potreby a požiadavky
 • s optimalizáciou úverov
 • so správnym nastavením dôchodkových pilierov

Oblasti, s ktorými Vám viem pomôcť nájsť správne riešenia

Prečo si vybrať mňa?

 • Ľudský, empatický prístup.

 • Šetrím vám čas i peniaze.

 • Takmer všetky produkty viem s vami dojednať  i online z pohodlia vášho domova.

 • Riešim vaše požiadavky, neprehováram vás k produktom, ktoré nepotrebujete.

 • Pravidelne sa vzdelávam v oblasti investovania, poistenia, finančného plánovania.

 • Pravidelný servis podľa dohody. Postrážim vám výročia zmlúv, kvalitu, cenu. Celú starostlivosť o vaše zmluvy môžete prehodiť na mňa.

Ako prebieha spolupráca so mnou?

 • Dohodneme si konkrétny termín stretnutia. Stretnutie môže prebiehať online z pohodlia vášho domova, u vás doma alebo u mňa v kancelárií.

 • V krátkosti predstavím seba a službu.

 • Vy mne porozprávate o svojich cieľoch a predstavách – to, čo potrebujete riešiť. Spoločne si prejdeme vašu aktuálnu situáciu.

 • Do 48 hodín vám pripravím návrhy riešení a dohodneme si termín na ich predstavenie.

 • Predstavím vám finančný plán. Na základe vášho rozhodnutia prejdeme k realizácii a výberu konkrétnych produktov.

 • Dohodneme si ďalší priebeh spolupráce.

Príklad reálneho klienta

*pozn. klientom bol vypracovaný komplexný finančný plán s optimalizáciou poistení, výdavkov a tvorbou rezerv

Spokojnosť klientov

Ing. Miroslava Sopóci

Quality Supervisor, fitness tréner v RajFitness,
vodca klubu Sparťanov STG v N.Meste n/V

“Juraja poznám už veľa rokov a je to človek, ktorému maximálne dôverujem. A ma naučil veľa vecí ako pozerať na finančnú stránku. Ono nie je to len o peniazoch, ale aj o tom, že mám napríklad životnú poistku, ktorá mi poskytne životnú úroveň, ktorú momentálne mám, keby som ochorela, zostala dlhodobo PN… Že mám poistenie môjho majetku keby sa s ním niečo stalo. Že mám dlhodobé sporenie , ktoré mi zabezpečí, aby som hypotéku neplatila veľa rokov, ale mám možnosť ju splatiť oveľa skôr , ak to bude vhodné.Ja som mu veľmi vďačná za to, že je pri mne a stará sa o to aby moje peniaze, ktoré zarobím aj zúročím.

Lucia Lisáková

Asistentka riaditeľa

“Spolupráca s Jurajom mi priniesla viacero výhod. Jednou z nich je to, že Juraj je objektívny a hľadá najvýhodnejšie riešenie. Ďalšia výhoda je komplexnosť, čiže vám vie poradiť vo všetkých oblastiach, ktoré sa týkajú financií.
Návrhy a riešenia vie podať tak, aby im porozumel i laik. Z vlastnej skúsenosti odporúčam, z jeho prístupu každý zistí, že je v správnych rukách. Juraj je empatický, profesionálny, spoľahlivý a bez pochýb aj odborník.
Ďakujem Ti za veľa.”

rodina Michalcová

Vladimír – vedúci oddelenia
Terezka – THP – plánovač/nákupca

“Piseme sice rok 2020, ale pojmy jako “mit rezervu na horsi casy”, “myslet vcas na financni zabezpeceni duchodu” nebo “zit do vysky sveho vydelku” poznaly uz mnoho generaci nasich predku pred nami. V 21. stoleti jsme slovni zasobu rozsirili o vyrazy jako hypoteka, leasing,financni gramotnost atd.. Byt financne gramotni je v dnesni rychle dobe opravdu dulezite. Umet si spocitat “na co mam a na co ne”, resp. jak nejlepe vydelane penize vyuzit a zhodnotit by se melo pro nas vsechny stat povinnou vedomosti, stejne jako nasobilka ci vyjmenovana slova. Dukazem toho je i fakt, ze prednasky o financni gramotnosti …čítať ďalej

Martin Masár

Vedúci výroby

“Musím poďakovať môjmu finančnému poradcovi Jurajovi Masárovi, ktorý je aj mojim bratom za to, že mi správne nastavil poistenie pri úrazoch, pobyt v nemocnici, ale aj správne investovanie s nastavením správnej rezervy a dokonca sa mi podarilo s jeho pomocou znížiť aj úrok na hypotéke, ktorú mám v banke – stačil na to len jeho telefonát do banky.

Nerobí to, že Vám zadá nezmyselné produkty, z ktorých bude mať on profit, ale urobí to presne na mieru na základe finančnej situácie. Myslím že v dnešnej dobe, ak sa nevenujete profesionálne financiám, nedokážete odsledovať celý finančný trh. A už nastaviť si to sám.
Preto mám finančného poradcu. A môžem Vám ho len odporučiť. Robí to dobre! Takže ak máte čo i len malú potrebu, že cítite, že by ste mali niečo s Vašimi financiami riešiť, pozrieť ako to máte nastavené vo vašich zmluvách, určite sa mu ozvite. Pomôže Vám!” čítať ďalej…

rod. Cingelová

Teo – Manažér STA Jaguar Land Rover

Juraj nám veľmi pomohol keď sme chceli riešiť len hypotéku, no vďaka nemu sme nakoniec nevyriešili len hypotéku, ale aj celkovú konsolidáciu našich financií, sporenie a v dnešnej dobe tak prepotrebné poistky pre členov rodiny.
Juraj má skvelý prehľad vo finančnom svete a cením si na ňom, že vždy príde s novinkami, ktoré sú pre nás výhodnejšie ako tie aktuálne nastavené. Keďže sme v Jurajovi získali spoľahlivého partnera vo financiách máme tak o starosť menej.

Mgr. Daniela Kováčová

učiteľka

Môjho finančného poradcu mi odporučila kamarátka pred pár rokmi. Je to muž činu, urobil poriadok v mojich financiách. Zlepšil moje vedomosti v oblasti financií a uskutočnil množstvo významných zmien. Som vďačná hlavne za životné poistenie, ktoré mi pán Masár odporučil. Človek musí rátať v živote aj s tým najhorším, čo sa týka zdravia. To je aj môj prípad. Som rada, že som dala na rady pána Juraja a moja životná poistka mi pomohla v tých najhorších časoch. Som mu vďačná za jeho odborný a ľudsky prístup. Som rada, že ho mám a vrelo ho všetkým odporúčam.
Ďakujem za všetko čo ste pre mňa urobili.

Máte otázku?

Akú máte otázku? S čím potrebuje poradiť?